Logo producenta drewnianych okien i drzwi CDM

Piękno na pokolenia

Suwalszczyzna

Oto widoki z naszych okien. Stąd pochodzimy – z krainy najczystszych jezior i rozległych lasów, z krainy, gdzie ostatni lądolód pozostawił niezwykłe pamiątki. Tylko tu spotykają się niezwykłe przestrzenie – pasma ziemi poprzecinane rynnami lodowcowymi i wypiętrzone w szerokie pasma wzgórza morenowe, malownicze, nizinne pojezierza i podgórskie krajobrazy.

Z miłości do drewna

Drzewa zawsze były blisko nas – dobrze znamy zapach świerków i sosen, przyjemny chłód suwalskich borów i lasów. Stąd wzięło się nasze zamiłowanie do tworzenia z drewna rzeczy pięknych. Tu biorą początek nasze okna i drzwi. Chcemy, żebyście i Wy poczuli wyjątkowość obcowania z materiałem, którym jest drewno.

Drewno zobowiązuje

Tak, drewno zobowiązuje – traktujemy to zupełnie dosłownie. Gdzie indziej moglibyśmy wytwarzać piękne drewniane okna i drzwi, jak nie pod „drewnianym dachem”? Dlatego nasza hala produkcyjna to jedyna w Polsce hala o konstrukcji drewnianej. Takie miejsce pracy inspiruje nas do tworzenia nie tylko rzeczy pięknych, ale i trwałych.

Użyj wyobraźni

Wszystko zaczyna się od Państwa pomysłu, od wyobrażenia, które my oblekamy w rzeczywistość. Tworzymy z duchem czasu – piękne, nowoczesne, funkcjonalne wzory – i cofamy go, przywracając oknom w zabytkowych budynkach ich dawny blask. Nie boimy się wyzwań – śmiałych wizji architektów, nietypowych kształtów, skomplikowanych ornamentacji. Tak powstają okna i drzwi, które są dopełnieniem piękna każdego – i nowoczesnego, i zabytkowego – budynku.

Ręcznie tworzone piękno

Praca z drewnem wymaga cierpliwości, dokładności i sprawności rąk dobrego rzemieślnika. Tylko w taki sposób może powstać coś pięknego i trwałego. W naszych oknach i drzwiach można dostrzec elementy, których nie stworzyła żadna maszyna. Ich powstanie to efekt połączenia precyzyjnej, ręcznej obróbki z dbałością o każdy detal.

Nowoczesne technologie

Nowoczesnym technologiom pozwalamy działać tam, gdzie znacznie podnoszą jakość naszych wyrobów. Posiadamy jedyny w Polsce multiskaner. Jego 'czujne oko' dostrzega i usuwa wszelkie naturalne wady drewna. Nasza fabryka jest wyposażona w nowoczesne maszyny i obrabiarki renomowanych firm. Dzięki temu otrzymujemy produkty najwyższej jakości.

Piękno na pokolenia

I w życiu, i w pracy cenimy jakość i trwałość. Według tej zasady budujemy naszą firmę; według tej zasady od 2000 roku powstają nasze okna. Pochylamy się nad każdym elementem, z którego zbudowane są nasze okna, drzwi, ogrody zimowe, fasady. Dobieramy materiały i akcesoria z myślą o ich wytrzymałości i funkcjonalności. Tworzymy stolarkę, która przetrwa przez kolejne pokolenia – piękna i trwała.

Chcesz otrzymywać informacje o produktach?

Dobre drewno to podstawa najwyższej jakości naszych wyrobów. Używamy rodzimych gatunków i drewna egzotycznego.

Jak pielęgnować?
Dowiedz się więcej


Do malowania naszej stolarki wykorzystujemy najwyższej jakości,ekologiczne lakiery marki Gori w bardzo bogatej palecie kolorystycznej.
teknos-logo
Jak pielęgnować?
Dowiedz się więcej


Siegenia-Aubi wykonuje okucia wygodne w eksploatacji, bezawaryjne, z dodatkowymi zabezpieczeniami; ich optymalna estetyka współgra z różnorodną stolarką.
siegenna logo
Dowiedz się więcej
Nasze okna wyposażamy w nowoczesne pakiety szybowe doskonale izolujące ciepło. Bardziej wymagający znajdą szyby o podniesionych właściwościach termicznych, szyby antywłamaniowe i szyby bezpieczne.
glass solution logo
starglass logo
Dowiedz się więcej
Doskonale dobrane szprosy wydobywają z okien ich urok. Bardzo szeroki wybór szprosów z naszej oferty daje wiele możliwości dekoracji szyb okiennych.
Dowiedz się więcej


Doskonałe okna potrzebują również doskonałych akcesoriów. Uszczelki marki PRIMO PROFILE to jeden z najlepszych produktów na rynku.
logo primo
Dowiedz się więcej


Stosujemy okapniki cenionych marek Aluron i Gutmann w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.
logo aluron logo gutmann
Dowiedz się więcej


Oferujemy bogaty wybór okiennic drewnianych w różnorodnych wzorach i kolorystyce. Wszystkie wykonywane są wg najnowszych technologii.
Dowiedz się więcej

Do każdej z nich oferujemy okucia włoskiej marki AGB.
Dowiedz się więcej
W standardzie wyposażenia stosujemy klamki niemieckiej firmy HOPPE.

hoppe-logo
Dowiedz się więcej
Nawiewniki odgrywają niezwykle istotną rolę w prawidłowej cyrkulacji powietrza w budynku. W naszych okna stosujemy nawiewniki marki Aereco.
aereco-logo
Dowiedz się więcej

Czytasz: